Pielęgnacja dłoni

Nazwa Czas Cena
Manicure hybrydowy 60 minut 120,00 zł
Parafinoterapia + peeling + masaż rąk 45 minut  110,00 zł
Masaż rąk + peeling 35 minut 110,00 zł

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej, wycięciu skórek, z możliwością wyboru dowolnego koloru lakieru lub odżywki.

Manicure, odpychanie skórek, kobieta u kosmetyczki
AdobeStock_84910126

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny to tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej oraz odsunięciu skórek.

Manicure japoński

Manicure japoński przeznaczony jest dla osób walczących z problemem łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Jest to zabieg w całości składający się z naturalnych składników: keratyna – jest podstawowym budulcem paznokcia pyłek pszczeli – źródło cystyny likwidujące problem łamliwych i kruchych paznokci witaminy A, H, E oraz B5 – wspomagają prawidłowy wzrost ​krzemionka z Morza Japońskiego – odżywia i ułatwia wnikanie witamin w głąb płytki.

Spa salon. Japanese manicure.
Salon kosmetyczny, manicure. Dłonie kobiety podczas zabiegu man

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej, wycięciu skórek, z możliwością wyboru dowolnego koloru lakieru hybrydowego.

Manicure SPA

Manicure SPA to zabieg polegający na wykonaniu peelingu dłoni, zwieńczonego masażem z wykorzystaniem regenerującej maski.

Young woman undergoing spa manicure treatment in beauty salon