Pielęgnacja dłoni

Nazwa Czas Cena
Manicure klasyczny 50 minut 100,00 zł
Manicure biologiczny 30 minut 60,00 zł
Manicure japoński 50 minut 100,00 zł
Manicure hybrydowy 60 minut 120,00 zł
Manicure SPA 30 minut 80,00 zł

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny to tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej, wycięciu skórek, z możliwością wyboru dowolnego koloru lakieru lub odżywki.

Manicure, odpychanie skórek, kobieta u kosmetyczki
AdobeStock_84910126

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny to tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej oraz odsunięciu skórek.

Manicure japoński

Manicure japoński przeznaczony jest dla osób walczących z problemem łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Jest to zabieg w całości składający się z naturalnych składników: keratyna – jest podstawowym budulcem paznokcia pyłek pszczeli – źródło cystyny likwidujące problem łamliwych i kruchych paznokci witaminy A, H, E oraz B5 – wspomagają prawidłowy wzrost ​krzemionka z Morza Japońskiego – odżywia i ułatwia wnikanie witamin w głąb płytki.

Spa salon. Japanese manicure.
Salon kosmetyczny, manicure. Dłonie kobiety podczas zabiegu man

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej, wycięciu skórek, z możliwością wyboru dowolnego koloru lakieru hybrydowego.

Manicure SPA

Manicure SPA to zabieg polegający na wykonaniu peelingu dłoni, zwieńczonego masażem z wykorzystaniem regenerującej maski.

Young woman undergoing spa manicure treatment in beauty salon